برنامه ویژه عروس و داماد

آتلیه عکس اصفهان آدینه دارای برنامه ویژه و خاصی برای عروس و دامادهای عزیز دارد.

آتلیه عکس عروس اصفهان

بدین صورت که تایم شروع مراسم از هر ساعتی که باشد عروس و داماد ساعت ورود خود را به مراسم قبل از مراسم و در هنگام تنظیم قرارداد جشن به مسئول آتلیه اعلام می نمایند و مسئول آتلیه با در نظر گرفتن تایم ورودی عروس و داماد به جشن ساعت آماده شدن عروس در آرایشگاه و قبل از آن حظور داماد در آتلیه را به زوج های جوان اعلام مینماید طبق این برنامه ساعتی داماد موظف است روز جشن خود از 6 ساعت قبل از مراسم در آتلیه آدینه حظور به هم رساند تا اکیپ فیلمبرداری و عکاس آتلیه کار خود را طبق ساعت مندرج در قرارداد شروع نمایند هنگامی که داماد طبق ساعت در آتلیه حظورپیدا کرد اکیپ تصویربرداری کار خود را شروع مینماید.

ابتدا کلیپ آماده شدن داماد در یک طبقه مجهز آتلیه ضبط می نمایند و کلیپی زیبا توسط دو دوربین مختلف و توسط لنزهای متفاوت ضبط گردیده و نحوه آماده شدن داماد را از پوشیدن لباس گرفته تا دست کردن حلقه و دیگر اجناس داماد ضبط می نمایند سپس کلیپ توراهی داماد از آتلیه تا آرایشگاه عروس توسط دوربین های فیلمبرداری و اضافه خدمات توسط دوربین اکتیوی که داخل ماشین جاسازی می گردد ظیط می گردد.

حسن دوربین اکتیو این می باشد که این دوربین دارای زاویه 180 درجه به صورت واید می باشد و در زیباتر کردن تصاویر نقش بسزائی دارد و کلیه تصاویر ماشین سواری به صورت سینمائی ثبت و ضبط میگردد پس از رسیدن داماد به آرایشگاه خروج عروس از آرایشگاه به سبک های خیلی رمانتیک و جدید ضبط می گردد و سپس توراهی عروس و داماد توسط دوربین اکتیو ( از داخل ) و دو دوربین حرفه ای از بیرون ثبت می گردد.

لازم به ذکر است که استفاده از هلی کم در فیلمبرداری از ماشین عروس و داماد به زیبائی کار کمک بسیار زیادی می کند این پرنده هلی کم تا ارتفاع 700 متر بالا رفته و می تواند در ثبت تصاویر ماشین سواری از بالا نقش بسزائی داشته باشد پس از ضبط تصاویر ماشین سواری عروس و داماد وارد باغ خصوصی می شوند که آتلیه آدینه برای آنها تدارک دیده است.

این باغ بسیار زیبا دارای منظریاب بسیار عالی و لوکیشن های بسیار متعدد و زیبا و رویائی برای عروس و دامادها میباشد که زوجین در این باغ عروس زیباترین عکسها و کلیپها را ثبت و ضبط می نمایند به طوری که تعداد 3 الی 5 کلیپ از این باغ توسط اکیپ فیلمبرداری و عکاسی تهیه می گردد که به زیبائی فیلم و همچنین زیباتر شدن آلبوم عروس و داماد کمک زیادی میکند.

پس از ضبط تصاویر و گرفتن عکسها در لوکیشنهای مختلف باغ، عروس و داماد وارد آتلیه میشوند و کلیه عکس های تکی و دونفره با دکورها و فضاهای متعدد با ژستها و پوزیشنهای مخصوص گرفته میشود.

این آتلیه دارای دوطبقه مجهز و مدرن میباشد که در یک طبقه عکسها با بک گراندهای متفاوت و سبک های نور پردازی های سایه روشن گرفته شده و در طبقه دیگر آتلیه، عروس دامادها عکس های خود را با دکورهای سفید رنگ خاص آتلیه که اصطلاحا وایت روم گفته میشود خواهند داشت.

پس از عکسبرداری داخل دو طبقه آتلیه نوبت به انتخاب عکس سر مجلس و یادبود هایی که عروس و داماد از آتلیه آدینه به صورت اشانتیون دریافت میکنند می باشد که این قاب سر مجلس و یادبود همان شب به داخل جشن آنان فرستاده می شود.


اهمیت داشتن مجوز آتلیه عکاسی

انتخاب آتلیه مجاز برای روز عروسی اهمیتی به شدت فراوان دارد! که در زیر به برخی از فواید آن اشاره میشود:

  • عکس و فیلم شما به هیچ عنوان در آتلیه به عنوان نمونه کار نمایش داده نمیشود
  • به صورت ویژه ازهمه فایلهای خانوادگی شما محافظت و مراقبت میشود
  • امکان لغو مراسم شما توسط مدیر تالار یا مدیرباغتان وجود ندارد.

توضیح مهم: با توجه به قوانین جدید اتحادیه عکاسان و بخشنامه الزام آور اداره اماکن، تالارها و باغهای عروسی موظف به چک کردن کارت مجوز آتلیه در شب عروسی میباشند. لذا چنانچه آتلیه مورد نظر شما کارت مجوز نداشته باشد، به طور حتم مدیر تالار یا باغ از ورود پرسنل آتلیه عروس به سالن یا باغ ممانعت خواهد کرد. حال باید دید شما ریسک انتخاب آتلیه عکس وفیلم غیر مجاز را در مهمترین شب زندگیتان میپذیرید یا خیر؟

آتلیه های مجاز در ساختمان های مسکونی نیستند

دلیل ارزان بودن یا گران بودن قیمت آتلیه را جویا شوید

فریب ظاهر، ساختمان های مجلل و آنچنانی آتلیه های غیر مجاز را نخورید

همه دغدغه ها و خواسته های خود را به مدیر آتلیه عروس توضیح دهید

آتلیه عروسی را انتخاب کنید که به تکنولوژی روز دنیا مجهز است

قیمت بر اساس تیپ عروس و داماد

کار را به دست کاردان بسپارید

اهمیت نور و تجهیزات نورپردازی

شدت مناسب نوردهی در عکسها

اهمیت ترکیب بندی صحیح و علمی

سلیقه عکاس خود را متوجه شوید

روایت داستانی پروژه عکاسی عروس

رتوش های مصنوعی و غیر اصولی

مطمئن شوید که آتلیه عروس و داماد شما بسیار با تجربه است

رفتار و طرز برخورد عکاس خود را ارزیابی کنید

هیچ ارزانی بی علت و هیچ گرانی بی حکمت نیست

از نوشتن قرارداد با آتلیه هایی که کلی گویی میکنند جداً بپرهیزید

جزئیات خواسته های خود را یادداشت کنید

به آتلیه هایی که نمونه قرارداد را برای مطالعه به شما نمیدهند، شک کنید!

حرفه عکاسی و حرفه فیلمبرداری، دو تخصص متمایز است

سبک کار آتلیه عروس چیست؟

هزینه های عکاسی و فیلمبرداری آتلیه عروس را یادداشت کنید

تعداد عکس ها مهم نیست

ثبت تاریخ های مهم در قرارداد آتلیه عروس

تکلیف فایل و آرشیو فیلم و عکسهایتان را از اول مشخص کنید

نحوه مناسب پرداخت مبلغ قرارداد آتلیه عروس

مدیر با صلاحیت، متخصص و منضبط را برای آتلیه عروس خود برگزینید

سلیقه شما در اولویت است و نه مد روز

در جلسه شماوره تخصص و حرفه ای بودن آتلیه عروس را ارزیابی کنید

داشتن نمونه کار عالی پایان انتخاب آتلیه عروس نیست!

آیا قیمت کمتر نسبت به آتلیه های دیگر دلیل مناسبی برای بستن قرارداد است؟

هزینه های پنهان را فراموش نکنید

به امنیت فیلم و عکس خود تا چه حد فکر کرده اید؟