عکاسی صنعتی و تبلیغاتی اصفهان

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی اصفهان

ویژگی های عکاسی تبلیغاتی و عکاسی صنعتی :

 • معرفی کالا و خدمات شما با قدرت تمام و تاثیر گذار به عموم مخاطبین

 • متقائد سازی بیننده با معجزه مادلینگ عکس به واسطه تکنیک های روانشناسی در زمینه عکس صنعتی اصفهان

 • نمایش حسن نیت / شهرت خدمات شما در برخورد با رقبای بازار استان اصفهان و همچنین کل کشور

 • آموزش افراد و روی آوری عموم مردم به خدمات و کالاهای شما توسط عکسهای زیبای صنعتی و تبلیغاتی

 • نمایش جداساختن و برترنشان داده شدن شما و خدمات و کالاهای شما با هنر عکسبرداری صنعتی و تبلیغاتی

ساخت فیلم صنعتی :

مستند سازی ازصنایع و تولیدات مهمترین تخصص موسسه فیلم وعکس آدینه است !

اهمیت تبلیغاتی در عصر مدرن با توجه به رشد تولید و در نتیجه رقابت نزدیک در بازار افزایش یافته است و شکی نیست که امر تولید و بازرگانی امروز > بدون فوت و فن تاثیر گذار تبلیغات غیر قابل تصور است.

امروزه نقش تبلیغات به گونه ای مهم تبدیل به ابزار مدیریتی و استراتژیکی شده است و در واقعیت سرانجام بازار موفق را همین ویژگی منخصر به فرد تضمین میکند.

موسسه فیلم و عکس آدینه با تخصص کامل در زمینه ساخت فیلم صنعتی و تبلیغاتی و با کادری از کارشناسان مجرب سینما و با استفاده از متخصصین کار آزموده و مشاوران تبلیغاتی > با نگاهی علمی و تخصصی و مجموعه ای از جدیدترین نرم افزارها و سخت افزارهای تولید آگهی آماده است تا محصولات وخدمات شما را با استاندارد شمول و مدرن به مخاطبان معرفی کند . در این مسیر ما خود را به جدید ترین متد های روز تولید > اثر گذاری و نشر آگهی مسلط کرده ایم.

خدمات ویژه واحد ساخت فیلم صنعتی موسسه فیلم و عکس آدینه

 • کارگردانی فیلمهای صنعتی توسط کارشناسان سینما در اصفهان

 • تصویربرداری همایشها و سمینارهای صنعتگران و ساخت کلیپهای اختصاصی تاثیر گذار در اصفهان و حتی کل ایران

 • تهیه سناریوی قوی و موثر برای فیلمهای صنعتی و تبلیغاتی

 • خلق جلوه های بصری تاثیر گذار برای فیلمهای صنعتی و تبلیغاتی و استفاده از سیستم chormakey

ویژگیها و خصوصیات فیلم مستند تبلیغاتی

1-معرفی کالا و خدمات شما با قدرت تمام و موثر به عموم مخاطبین

2- متقائد کردن بیننده با معجزه تصویر به واسطه تکنیکهای روانشناختی این رشته

3-نشان دادن حسن نیت > شهرت خدمات شما در برخورد با رقبای بازار

4-آموزش افراد وروی آوردن مردم به خدمات و کالاهای شما.

5-نشان دادن تمایز و برتری خدمات شما و کالاهای شما به مشتریان

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی به شاخه ای از عکاسی گفته می شود که وظیفه اش به نمایش دادن دقیق و کامل و باکیفیت محصول یا پروداکت می باشد ٬ در این شاخه از عکاسی صنعتی ، عکاس با استفاده از تجهیزات مناسب و انتخاب نورهای دقیق و کامل تلاش می کند تا حد امکان تصویری با کیفیت و دقیق از کالا ثبت کند که در آن تمامی خصوصیات ظاهری کالا به نمایش گذاشته شود.

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی میبایست تمام خصوصیات یک عکس حرفه‌ای را دربرگیرد و به مولفه‌های مهم دیگری نیز نیازمند است. هدف از عکاسی صنعتی تنها معرفی کالا نیست بلکه تشویق و ترغیب مشتری به خرید و استفاده آن از محصول و کالا است. به بیان ساده‌تر عکس تبلیغاتی و صنعتی در اصفهان می‌بایست بیننده را به خرید کالا ترغیب کند٬ درست به مانند یک ‌تیزر‌تبلیغاتی اما‌ با‌ راه‌ و ‌روشی‌ متفاوت.

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی و صنعتی به عنوان یک عنصر اساسی و مهم در طراحی گرافیک به شمار می رود. در گفتگوهای روزمره و مکالمات افراد غیر حرفه ای، از عکاسی حرفه ای تبلیغات به عنوان عکاسی صنعتی نام برده می شود. در واقع منظور تهیه عکس از محصولاتی است که در صنایع تولید می شود یا عکسی که از خط تولید صنایع تهیه می شود.

عکاسی صنعتی یکی از زیر مجموعه های عکاسی می باشد که به سفارش یک کارخانه صنعتی و یا یک شرکت تولیدی صورت می‌پذیرد و به ثبت فرایندهای تولید، محصولات، سازمان کاری، کارکنان و یا تجهیزات سازمانی می‌پردازد. عکاسی صنعتی و تبلیغاتی ممکن است با مقاصد داخلی ( به عنوان مثال اداری و یا روابط صنعتی ) و یا خارجی ( به عنوان مثال تبلیغات یا روابط عمومی ) بکار گرفته شود. عکاسی تبلیغاتی شاخه بسیار زیبا و  جذابی از عکاسی است به شرط آنکه عکاس بتواند تفکرو سلایق خود را در عکس جلوه گر کند. اگر با رشته های دیگر عکاسی مقایسه کنیم می بینیم که تقریبا در هیچ یک از شاخه های عکاسی به اندازه عکاسی تبلیغاتی نظرات سفارش دهنده در کار دخیل نیست.چرا که مدیر شرکت و یا کارخانه صنعتی است که میداند در محصولش در عکس صنعتی چه میخواهد با توجه به این نکته مهم به عقیده من عکاسانی می توانند از کار خود لذت ببرند که عقاید کارفرما و یا مدیرکارخانه  را در ذهن خود به دقت آنالیز کنند ، نقاط ضعف و قوت نظرات وی را بررسی نمایند و با توجه به هدف نهایی کار ، بعد از تصمیم گیری صحیح با استفاده از زبان تفاهم آمیز ، تا حد امکان تفکر و سلیقه خود را به وی منتقل کنند و بعد از جلب موافقت وی عکسی بگیرند که ناشی از برآیند تفکرات کارشناسانه و نگاه زیبا شناسانه باشد.

خدمات عکاسی صنعتی و تبلیغاتی آدینه:

 

 • عکاسی صنعتی و تبلیغاتی از محصولات برای ارائه در کاتالوگ، بیلبورد و طراحی سایت های مختلف.

 • عکاسی صنعتی / تبلیغاتی از خط تولید کارخانه و فضای داخلی شرکت‌های تولیدی.

 • عکاسی تبلیغاتی برای برندهای خاص.

 • عکاسی صنعتی / تبلیغاتی پوشاک و البسه.

 • عکاسی  تبلیغاتی مواد غذایی.

 • عکاسی  تبلیغاتی لوازم آرایشی و بهداشتی.

 • عکاسی صنعتی از مراحل ساخت پروژه های ساختمانی به طور بلند مدت.

 

عکس صنعتی و تبلیغاتی در اصفهان و حومه ، با توجه به هدف تبلیغاتی، توسط کارشناسان موسسه فیلم و عکس آدینه  طراحی شده و در طراحی کاتالوگ، طراحی بروشور، طراحی وب سایت، ساخت تیزر، سی دی تبلیغاتی و غیره برای شما قابل استفاده خواهد بود.

عکاسی صنعتی می‌تواند چالش برانگیز باشد، چون معمولا شامل عکاسی از سوژه‌های بسیار بزرگ می‌شود که قرار دادن‌شان در کادر دشوار است. این عکس‌ها معمولا از محصولات، تجهیزات، ماشین‌آلات سنگین، کارگرها و کارمندان شرکت گرفته می‌شوند. این عکس‌ها ممکن است به خودی خود خیلی چشم‌نواز نباشند، بنابراین عکاس لازم است آن‌ها را جذاب سازد. این عکس‌ها باید جالب و جذاب توسط عکاس صنعتی در بیاید تا توجه بیننده را به خود  بسیارجذب کنند. در ادامه تعدادی از نکات و فوت و فن‌های عکاسی آمده است که به عکاس صنعتی کمک می‌کند تا عکس‌هایی فوق‌العاده زیبا بیندازد.

۱. تکنیک نوردهی:

برای دست‌یابی به بهترین نتایج لازم است درک جامعی از نوردهی و چگونگی دستکاری آن داشته باشید. باید بتوانید روشنی نور را به دقت اندازه‌گیری کنید و از نور موجود در محیط‌های صنعتی استفاده کنید. این موضوع حائز اهمیت است، چون با نور محیطی‌ای مواجه خواهید شد که اکثر اوقات کنتراست متفاوتی ایجاد می‌کند، طوری که از حسگر تصویر دیجیتال یا فیلم تجاوز می‌کند.

۲. قبل از شروع عکاسی از محیط بازدید کنید:

از مدیر یا مسئول محیط عکاسی بخواهید که اجازه‌ی بازدید از آن جا را بدهد تا با سوژه و محیط اطرافش آشنا شوید. درخواست کنید که ماشین‌آلات تمیز باشند و لکه‌های روغن یا گریس بر روی آن‌ها نباشد. در صورت لزوم همچنین درخواست کنید که رنگ‌آمیزی یا دیگر تغییرات قبل از روز عکاسی صورت گیرد.

این موضوع مهم است که با استفاده از دوربین دیجیتال چند عکس از قبل بیندازید تا نمونه‌ها و پیش‌نمایش‌هایی برای خود داشته باشید. گرفتن تصاویر پیش نمایش از محیط به شما کمک می‌کند تا موارد موردنیاز آماده‌سازی سوژه و/یا محیط را معین کنید. عکاسی دوباره از صحنه‌های صنعتی هزینه‌بر بوده و در تولید محصولات اختلال ایجاد می‌کند، بنابراین بهتر است همان دفعه‌ی اول عکاسی را به درستی انجام دهید. اگر نیاز است اشخاصی در تصویر باشند، از آن‌ها درخواست کنید که موارد ایمنی (استفاده از لباس کار و تجهیزات ایمنی) را رعایت کنند. اگر لباس کاری وجود ندارد (اگر مدیران در تصویر باشند)، از آن‌ها درخواست کنید که کت و شلوار و کلاه ایمنی بپوشند.

۳. تجهیزات:

برای چنین عکس‌هایی سه پایه عکاسی حرفه ای جزو  تجهیزات مهم است. اگر سه پایه ندارید، مطمئن شوید که دوربین را در جایی قرار می‌دهید که تکان نمی‌خورد و در آن جا دوربین به لرزش نمی‌افتد. این موضوع بسیار مهم است، چون اکثر ماشین‌های صنعتی به صورت خطی صاف کار می‌کنند، بنابراین حتی کم‌ترین کج شدن کادر دوربین می‌تواند باعث غیر طبیعی شدن عکس و ماشین‌ها شود.و عکاس صنعتی دچار مشکل شود.سه پایه به منظور ثابت نگه داشتن دوربین کاملا ضروری است.

۴. گرفتن عکس:

می‌توانید با استفاده از سرعت شاتر پایین و عکاسی از سوژه‌ی متحرک، محو شدگی‌ای هنری ایجاد کنید. که خیلی جالب است و عکاس صنعتی وتبلیغاتی آدینه این روش را خیلی به کار میبرد.اگر بر روی تصویر یا اطراف آن سایه وجود دارد، می‌توانید از رفلکتورها (بازتابندها) استفاده کنید تا به نتیجه مطلوب برسید.

۵. نور و کنتراست:

محوطه‌های صنعتی معمولا دارای تعدادی منبع نور هستند که ممکن است عکاسی را دشوار کند. فوکوس دوربین بر روی ماشین‌های بزرگ است که چون از فولاد ساخته شده‌اند نور را بازتاب خواهد داد. استفاده از نورهای مصنوعی چالش بزرگی خواهد بود. عکاسی در روزهای ابری کمک خواهد کرد تا با انعکاس کم‌تری دست و پنجه نرم کنید. تُن‌های (سایه روشن) خنک‌تر در این محیط‌ها بهترین کارایی را دارند.

اگر باید از نمای خارجی ساختمان عکس بگیرید، می‌توانید از نور طبیعی‌ای که بر روی کارخانه‌ی صنعتی تابیده شده بهره‌مند شوید. بهترین زمان برای عکاسی در این حالت، هنگام غروب و یا اول وقت از صبح است. البته اگر در اول صبح باشد کلوین خورشید بالاتر و عکس شما جذابتر میشود.

استفاده از حالت کنتراست بالا اغلب برای تصاویر صنعتی نتایج خوبی را رقم می‌زند. قبل از این که عکس بیندازید، دوربین خود را بر روی حالت درست قرار دهید. اگر در تصویر فولاد زیادی وجود داشته باشد، دیافراگم (گشادگی) را روی f8 یا f11 تنظیم کنید چون عموما این گشادگی برای فولاد بهتر عمل می‌کند.

همانند دیگر محیط‌های عکاسی، عکاسی صنعتی چالش‌ برانگیز است، ولی موفقیت در آن قطعا برای‌تان دست یافتنی است. استفاده از تکنیک درست هر چیزی را ممکن می‌سازد.