آتلیه عروس

عروس یعنی تمام زیبائی ها زیبا هستید و زیبائی را از نزدیک میشناسید . استودیو آدینه قاب آغاز زندگی شما را به زیبائی به تصویر میکشد عکاسی از عروس و داماد با کانسکپت طبیعی و تلفیق با مدرن گرائی از جمله کارهایی است که آتلیه آدینه از دیرباز انجام میداده و اکنون با آخرین متد روز و با سبک اروپائی و مدرن این کار را در دو طبقه آتلیه مجهز و مدرن انجام میدهد این با روش الگوی خاص عام شده است و در حال حاضر به جرات میتوان گفت اولین آتلیه مدرن و مجهز اصفهان در این زمینه میباشد برای انتخابهای بهتر و مشاهده دقیقتر عکسها سری به ما بزنید تا با این الگوی منحصر به فرد و خاص آتلیه آدینه آشنا شوید .

(( همیشه زیباترین ها را از ما بخواهید ))

تعدادی از عکسهای این مجموعه به دلیل تابعیت از قانون جمهوری اسلامی قابل مشاهده نمی باشد لطفا برای انتخابی بهتر به آتلیه مراجعه نمایید.

آتلیه عروس و داماد

آتلیه عروس مکانی است که عروس و داماد در شروع زندگی خود با آنجا میروند تا حرفه ای ترین و زیباترین عکسها را از خود یادگار بگذارند و در واقع یک فضای کاری مناسب با امکانات خوب و عالی جهت عکاسی از عروس و داماد است تنظیم درست نور و استفاده نور پردازی خلاقانه / آماده سازی فضای مناسب / فیگورهای خلاقانه و با احساس عروس و داماد و استفاده از جلوه های کامپیوتری مناسب در کنار به کارگیری لنز و دوربین با کیفیت در آتلیه عکاسی عروس ضروری میباشد .

عکاسی از عروس همواره یکی از شاخه های مهم و پر طرفدار بوده که هر روز نقش پر رنک تری در میان استدیوهای عکاسی پیدا میکند .

در حقیقت آتلیه عروس و داماد آدینه یکی از مجهز ترین و کاملترین آتلیه عکس عروس اصفهان است که در تکنیک عکاسی از عروس فوق العاده به موارد زیر توجه میکند :

  • در آوردن ژست و پوزیشن عروس داماد به بهترین وجه ممکن
  • دکور مناسب و متنوع در دو طبقه آتلیه مجهز و مدرن
  • اجرای تکنیک های نور پردازی خلاقانه و هنرمندانه
  • اجرای ابتکار و خلاقیت به روز و مناسب با حالت جسمانی عروس و داماد
  • احترام به عروس و داماد و رعایت اخلاق حرفه ای در حین عکاسی
  • نظم و سلیفه و منصف بودن در کار

 

بهترین آتلیه عروس و دماد اصفهان