آتلیه کودک اصفهان

آتلیه کودک اصفهان طرح ویژه ای جهت عکسبرداری از خانم های باردار از دوران بارداری تا به دنیا آوردن نوزاد و پس از آن دارد که آلبوم ویژه ای در این خصوص فراهم آورده که به صورت اشانتیون به خانواده های محترم ارائه میدهد.

آتلیه کودک آدینه توسط نیروهای مختصص در شاخه های مختلف عکاسی از نوزاد / کودک / خردسال و بچه های بالای یک سال و همچنین خانم های باردار در دوران بارداری فعالیت چشمگیری داشته است و پدران و مادران گرامی پیش از تولد کودک خود یعنی در زمان بارداری نیز میتواند برای عکاسی مراجعه کنند و نمونه های خاص / رومانتیک و منحصر به فردی از این عکاسی مشاهده نمایند.

در آتلیه کودک آدینه اصفهان  عکسبرداری از نوزاد ان در این آتلیه با تبحر خاصی توسط عکاسان حرفه ای این مجموعه گرفته میشود به طوری که متقاضیان زیادی را به خود جذب کرده است و توانسته مشتریان خود را در این زمینه تخصصی رازی نگه دارد.

فضاسازی در آتلیه کودک آدینه طوری تعبیه شده است که کودکان و نوزادان حس خوبی را در این آتلیه پیدا میکنند. چنانچه اصلا احساس غریبی با عکاس و محیط عکاسی ندارند.

زیبایی و طراحی دکور آتلیه کودک آدینه هروز متنوع تر ازقبل میگردد و با گرفتن ایده از حس روانشناسی کودک آرامش را در آتلیه کودک به وجود می آورد.