آتلیه کودک اصفهان

آتلیه کودک آدینه  توسط نیروهای مختصص در شاخه های مختلف عکاسی از نوزاد / کودک / خردسال و بچه های بالای یک سال و همچنین خانم های باردار در دوران بارداری فعالیت چشمگیری داشته است و پدران و مادران گرامی پیش از تولد کودک خود یعنی در زمان بارداری نیز میتواند برای عکاسی مراجعه کنند و نمونه های خاص / رومانتیک و منحصر به فردی از این عکاسی مشاهده نمایند.

آتلیه کودک آدینه اصفهان  عکسبرداری از نوزادان در این آتلیه با تبحر خاصی توسط عکاسان حرفه ای این مجموعه گرفته میشود به طوری که متقاضیان زیادی را به خود جذب کرده است و توانسته مشتریان خود را در این زمینه تخصصی رازی نگه دارد.تخصص ویژه متحصصان آتلیه کودک اصفهان در این مجموعه مشتریان زیادی را برآن داشته تا زمانی که نوزاد خود را به دنیا می آورند و فقط یکبار در این آتلیه عکس نوزاد خود را میگیرند گرایش پیدا میکنندتا مراحل مختلف دیگر که نوزاد کم کم بزرگتر شده به این آتلیه بیایند و عکسهای متعدد زیادتری را بگیرند.

فضاسازی در آتلیه کودک آدینه طوری تعبیه شده است که کودکان و نوزادان حس خوبی را در این آتلیه پیدا میکنند.و از انواع فضاهای طبیعی با رنگهای شاد و متنوع در آتلیه کودک اصفهان بهره می برند چنانچه اصلا احساس غریبی با عکاس و محیط عکاسی ندارند. عکاسان مهربان در  آتلیه کودک آدینه بسیار با کودکان صمیمی و با لب خندان برخورد می کنند.ودر کل حس خوبی را به نوزادان و کودکان انتقال میدهند.

زیبایی و طراحی دکور آتلیه کودک آدینه هروز متنوع تر ازقبل میگردد و با گرفتن ایده از حس روانشناسی کودک آرامش را در آتلیه کودک به وجود می آورد.

آتلیه عکس و عکاسی نوزاد و کودک آدینه به صورت تخصصی در زمینه های زیر در خدمت شما عزیزان در اصفهان می باشد .

عکاسی کودک و آتلیه عکس کودک

آتلیه کودک و عکاسی از کودکان، فرایند چندان آسانی نیست زیرا سوژه اصلی ما، کودک نازنینی است که معمولا در حین عکسبرداری به خواسته های عکاس توجه چندانی ندارد.

نوزاد و کودکان ودر کلذ بچه ها به طور غیر قابل پیش بینی عمل می کنند، یک لحظه لبخند می زنند و بالا و پایین می پرند، لحظه ای بعد، گریه سر می دهند و از جلوی دوربین عکاس فرار میکنند، بنابراین یک عکاس باید خیلی صبور باشد و با ساز بچه ها برقصد.

با این وجود عکاسان حرفه ای در آتلیه کودک آدینه یا همان آتلیه عکس کودک آدینه توانسته اند با صبر و حوصله و ترفندهای زیرکانه عکاسی کودک را به خوبی انجام داده و رضایت مشتریانی را که به عشق ثبت لحظاتی خاص و دوست داشتنی از فرزند دلبندشان به آتلیه کودک آمده اند را جلب کنند .

توصیه میکنیم برای مشاهدهآتلیه کودک آدینه نمونه عکس های کودک را در منوهای زیر کلیک کنید .

آتلیه آدینه به خود افتخار می کند که توانسته است یکی از بهترین آتلیه های عکس کودک و نوزاد و بارداری در اصفهان باشد و نظر شما عزیزان را جلب نماید. شما می توانید با حضور در آتلیه آدینه و خیال راحت کار عکس برداری از کودک دلبندتان را به عکاسان حرفه ای ما بسپارید.

بهترین لحظات تان را در آتلیه عکس بارداری و کودک و نوزاد آدینه در اصفهان خاص و شیرین ثبت کنید!!! 

موارد مورد نیاز در عکاسی کودک

 

– چند دست لباس شامل لباس‌های اسپرت و رسمی در رنگ‌های متفاوت 

– شورت سفید وپتو (برای کودکان زیر ۲ سال) 

– لوازم تزیینی از قبیل پاپیون، ساسبند ، کلاه ، شال ، دستکش، عینک آفتابی و …

– چند مدل کفش

– حوله 

– تعدادی اسباب بازی

– توصیه می‌شود والدین هم برای گرفتن عکس با نوزاد خود  آمادگی کامل داشته باشند

– توجه داشته باشید که لباس‌های والدین بهتر است حداقل با یکی از لباس‌های کودک به لحاظ رنگی هماهنگ باشد.

 

عکس ها و تصاویر نوزادان در بین افراد در زمره عکس های جذاب و دوست داشتنی هستند و نوزاد از جمله موضوعات و سوژه هایی است که اغلب عکاسان آن را در روند کار خود بکار می برند. اغلب این عکس ها با زاویه و پرسپکتیو مناسبی گرفته شده اند و این باعث شده تا جذابیت و کیفیت عکس ها بالا رود.

عکاسان حرفه ای ما در آتلیه نوزاد یا همان آتلیه عکس نوزاد سلنا توانسته اند لحظاتی دلنشین و خاص را با نوزادان دوست داشتنی به ثبت برسانند .

نکاتی در مورد عکاسی کودک و نوزاد

وقتی اولین بار عکاسی حرفه ای را شروع می کنید ، نوزادان تازه به دنیا آمده محبوب ترین گزینه ها هستند . یک آفریده قابل ستایش که خیلی بامزه و جذاب به نظر می رسد. مخصوصا زمانی که خواب هستند. عکاسان آدینه طوری از نوزادان و کودکان عکس میگیرند که در هر مدلی چه خواب و چه بیدار بهترین عکس جلوه کند.و عکسها دلنشین و با نمک گردند.

کودکان و نوزادان همچنان بامزه و دوست داشتنی به نظر می رسند وقتی آنها را در کنار یک گل ، در داخل سبد ، یا درکنار یک عروسک بزرگ قرار می دهید . شما خواهید توانست بهترین لحظات را در آتلیه کودک آدینه در اصفهان برای همیشه در خاطرات تان ثبت کنید.

موارد مورد نیاز در عکاسی نوزاد

 

خواهشمند است در هنگام مراجعه به آتلیه موارد زیر را به همراه داشته باشید

– چند دست لباس شامل: لباس‌های سرِ همی و رسمی در رنگ‌های متفاوت

– چند رنگ شورت شامل سفید و رنگی

– یک یا چند مدل کلاه

– چند مدل کفش و جوراب

– لوازم تزیینی

– بالشت وپتوی نوزاد

– پوشک

– اسباب بازی‌

 

یک منظره و چشم انداز خوب برای عکس برداری کودک و نوزاد آماده کنید. و آنرا طوری طراحی کنید تا مورد توجه خاص و عام قرار گیرد.

به عنوان ی مثال شما عکاس یک نوازد هستید که دو  یا سه هفته سن دارد.  در صبح (زمانی که  نوزادان مایل هستند تا یک همراه خوب و مشتاق باشند) ، بعد از اینکه شیرخورده اند (زمانی که نوزادان مایل هستند کمی شکیباتر باشند) و در یک اتاق گرم و متعادل ( جایی که نوازدان و کودکان احساس راحتی بیشتری می کنند) .

آماده سازی همه چیز قبل از یک آتلیه کودک خوب به شما احساس آرامش بیشتری خواهد داد. چندین رنگ برای پس زمینه، هر لباسی که شما قصد دارید از آن در هنگام عکاسی استفاده کنید و یک پشتیبان از هر وسیله ای که ممکن است .

ما حداقل لباس را برای نوزادان ترجیح می دهیم ولی این یک نظر شخصی است.و بهتر است در این زمینه با پدر و مادر نوزاد صحبت شود تا اگر آنان لباس بیشتری دارند و میخواهند حتما با آن لباسها عکس بگیرند. نظر آنان بر آورده شود البته باید توضیح داد که ممکن است نوزاد یا کودک لباس عوض کردن را دوست ندارند و ممکن است اذیت شوند و در حین آتلیه کودک اذیت شود و حوصله آنان سر برود. 

عکاسی کودک و عکاسی نوزاد را سریع انجام دهید و نوزادان را از خواب بیدار نکنید. اگر عکاس هنرمند و خلاق باشد میتواند بهترین عکس را در حین خواب از کودکان و نوزادان بگیرد اگر به نمونه عکسهای آتلیه کودک آدینه دقیق توجه کنین به این امر مطلب پی خواهید برد.

 

هدف را برای عکاسی کودکان و نوزادان مشخص کنیدو بدانید که چه هدفی از عکس گرفته شده دارید.

از مخاطبان خود نیز سوال کنید که برای چه هدفی از نوزاد و کودک خود عکس برداری می کنند؟؟ اغلب صرفا برای اعلام وجود یک نوزاد است یا فقط برای “عکس های نوزاد” که لحظه بودنش را مستند و ثبت و ضبط کنند.

نکته دیگری که باید به آن فکر کنید مقیاس عکس نوزادان نسبت به کل عکس است!! زمانی که نوزاد تنهاست ، زمانی که با والدین هست ، زمانی که با فرزندان دیگر است. جواب درست یا غلطی برای این سوال وجودندارد اما دانستن اینکه در نهایت مشتری از شما چه چیزی می خواهد و هدف اصلی او چیست کلید اصلی این مساله است که مهم است و باید در حین عکسبرداری آتلیه کودک به آن کاملا توجه شود.

عکاسی از نوزاد تازه به دنیا آمده معمولا با یک کودک که سرزنده است تفاوت می کند . بنابراین برنامه ریزی بیشتر از طرف شما می باشد .

آتلیه کودک آدینه به صورت تخصصی عکاسی از کودکان و نوزادان دلبند شما را با بهره گیری از کادر مجرب عکاسی انجام می دهد. عکاسان حرقه ای ما در آتلیه آدینه با صبر و حوصله و مهارت و تخصص در عکاسی توانسته اند لحظات به یادماندنی را برای کودک ها و نوزاد ها ثبت کنند!!

 

 

*** توصیه میشود حتما به شماره های بعدی صفحات سری بزنید تا با عکسهای جدیدتر آتلیه کودک آدینه اصفهان آشنا شوید.