آتلیه عروس اصفهان

عروس یعنی تمام زیبائی ها زیبا هستید و زیبائی را از نزدیک میشناسید.

آتلیه عروس: جشن عروسی و مراسم عروسی یکی از بیادماندنی ترین لحظات زندگی هر زوج است و همه برای ثبت این روز باشکوه به به دنبال بهترین آتلیه عروس هستند. در نظر داشته باشید که هر فرد فقط یکبار ازدواج میکند و از این جهت تجربه کافی و لازم را در انتخاب های خود ندارد. یکی از اساسی ترین انتخاب هایی که برای این روز باشکوه انجام می شود انتخاب آتلیه عروس است.

عکس ماندگارترین یادگاری عروسی است. بعدها وقتی دلتان برای عروسیتان تنگ شد، یا خواستید به بچه‌ها و نوه‌هاتان بگویید ما هم یک روز جوان بودیم، سراغ عکس‌های عروسی‌تان می‌روید. برای همین نباید بیگدار به آب بزنید. لازم است قبل از انتخاب آتلیه عروس با کسی که در این کار خبره است‌، مشورت کنید.

عکاسی عروس همانند بسیاری از ژانرهای عکاسی، یک تخصص میباشد. از گرایشهای هم رده عکاسی عروس میتوان به عکاسی فشن، عکاسی مدلینگ و عکاسی پرتره اشاره کرد.

متاسفانه باید اذعان کرد که بر خلاف بسیاری از شاخه های عکاسی که در ایران در سطح بسیار بالایی از تخصص عکاسی قراردارد (نظیر رشته هایی همچون عکاسی طبیعت، عکاسی معماری، عکاسی صنعتی و عکاسی انتزاعی) به جرأت میتوان گفت عکاسی عروس ضعیف ترین رشته عکاسی در ایران به لحاظ کیفیت، هنر به کار رفته و المان های بصری موجود در عکسها می باشد.

عکس و فیلم تنها چیزی است که بعد از پایان مراسم عروسی برای شما باقی می‌ماند و بسیار مهم است که با اطلاعات کافی و مطابق با علایق و سلیقه خودتان آتلیه عروس مراسم را از بین صدها عکاس و آتلیه موجود در بازار پیدا کنید.

چند سال که می‌گذرد دیگر کسی یادش نمی‌آید شب عروسی شما شام چه خورده یا پذیرایی چگونه بوده! تنها چیزی که از مهم‌ترین شب زندگی‌‌تان به یادگار می‌ماند و می‌توانید آن را به بچه‌ها و حتی نوه و نتیجه‌های‌تان هم نشان دهید، عکس و فیلم مراسم است.

آتلیه عروس آدینه قاب آغاز زندگی شما عروس و داماد های عزیز را به زیبائی به تصویر میکشد عکاسی از عروس داماد با کانسکپت طبیعی و تلفیق با مدرن گرائی از جمله کارهایی است که آتلیه آدینه اصفهان از دیرباز انجام میداده.

اکنون با آخرین متد روز و با سبک اروپائی و مدرن این کار را در دو طبقه آتلیه مجهز و مدرن انجام میدهد. این با روش الگوی خاص عام شده است و در حال حاضر به جرات میتوان گفت اولین آتلیه مدرن و مجهز اصفهان در این زمینه میباشد.

آتلیه عروس می بایست مکانی شاد برای عروس و داماد باشد تا بتوانند خاطره ای خوش از خود به جا بگذارند .عکاس و فیلمبردار عروس داماد آدینه روز خوشی را برای شما عروس و دامادهای عزیز فراهم می آورند.جشن عقد و عروسی یکی از به یاد ماندنی ترین لخظات زندگی عروس داماد است و آتلیه آدینه بهترین مکان است برای ثبت این روز باشکوه و به یاد ماندنی در آتلیه عروس  ما عروس لذتی فوق العاده از روز جشن خود خواهد برد چنانچه انتخاب آتلیه عروس آدینه یکی از بهترین انتخابهای زوجهامی باشد چون علاوه بر اینکه دکورهای مجلل و خاصی دارد از عکاسان ماهر و با تجربه بهره میبرد.

شما عروس و دامادهای محترم برای انتخابهای بهتر و مشاهده دقیقتر عکسها سری به ما بزنید تا با این الگوی منحصر به فرد و خاص ما آشنا شوید . آتلیه عروس آدینه یاد و خاطره ای زیبا برای شما زوج های عزیز به جا می گذارد چنانچه در آتلیه عروس ما لذتی خاص خواهید برد و معرف ما به عروس و داماد های دیگر خواهید بود.

(( همیشه زیباترین ها را از ما بخواهید در آتلیه عروس آدینه ))

تعدادی از عکسهای این مجموعه به دلیل تابعیت از قانون جمهوری اسلامی قابل مشاهده نمی باشد لطفا برای انتخابی بهتر به آتلیه مراجعه نمایید.

آتلیه عروس اصفهان

آتلیه عروس مکانی است که عروس و داماد در شروع زندگی خود به آنجا میروند تا حرفه ای ترین و زیباترین عکسها را از خود یادگار بگذارند و در واقع یک فضای کاری مناسب با امکانات خوب و عالی جهت عکاسی از عروس و داماد است تنظیم درست نور و استفاده نور پردازی خلاقانه آدینه و آماده سازی فضای مناسب / فیگورهای خلاقانه و با احساس عروس و داماد و استفاده از جلوه های کامپیوتری مناسب در کنار به کارگیری لنز و دوربین با کیفیت در آتلیه عروس  ضروری میباشد.

عکاسی از عروس همواره یکی از شاخه های مهم و پر طرفدار بوده که هر روز نقش پر رنک تری در میان استدیوهای عکاسی پیدا میکند.

در حقیقت آتلیه آدینه یکی از مجهز ترین و کاملترین آتلیه هایی است که در تکنیک عکاسی از عروس فوق العاده به موارد زیر توجه میکند :

  • در آوردن ژست و پوزیشن عروس به بهترین وجه ممکن

  • دکور مناسب و متنوع در دو طبقه آتلیه مجهز و مدرن برای عروس داماد

  • اجرای تکنیک های نور پردازی خلاقانه و هنرمندانه در آتلیه عروس داماد

  • اجرای ابتکار و خلاقیت به روز و مناسب با حالت جسمانی عروس و داماد

  • احترام به عروس و داماد در آتلیه عروس آدینه و رعایت اخلاق حرفه ای در حین عکاسی

  • نظم و سلیقه و منصف بودن در کار آتلیه هنگام عکاسی از عروس

پیشنهادهای جالب «شلی پالسون» عکاس حرفه‌ای عروس، برای زوج های جوان

«شلی پالسون» یک عکاس متخصص عروس در امریکاست که پیشنهادهایش برای زیباتر شدن عکس‌های مراسم عروسی را با تمام عروس و دامادهایی که در آستانه رفتن به خانه بخت هستند، در میان گذاشته‌ است تا شما هم بتوانید برترین آلبوم عروس را داشته باشید.

زمان کافی برای ثبت عکس در اختیار عکاستان قرار دهید

احتمالا دوست ندارید که در روز عروسیتان مدام در عجله و استرس باشید. به همین دلیل دقیقاً برنامه و موعد خودتان را با عکاستان هماهنگ کنید. تا مطمئن شوید که فرصت کافی برای ثبت عکس‌های تکی و دو نفره در زوایای مختلف دارید. اغلب عروسها ساعتها درگیر نحوه آرایش و میکاپ خود در روز عروسی هستند غافل از آنکه زمان کافی برای عکاسی اهمیت بسیار بیشتری نسبت به میکاپ دارد!

تور بلند و نازکی را انتخاب کنید
انتخاب تور بلند ایده‌های خلاقانه‌تری برای دریافت ژست‌های دو نفره یا حتی تکی به عکاس شما می‌دهد. در حقیقت تور بلند که به راحتی در باد رها شود، وسیله جذابی برای زیباتر کردن عکس‌های عروسی است.

لحظات ویژه را به عکاس یادآوری کنید
عکاس شما هر هنری داشته باشد قطعا از توانایی احضار ذهن شما برخوردار نیست! پس اگر تصمیم دارید از لحظه‌های خاص مراسم عکس داشته باشید، این سوژه را از پیش با او در میان بگذارید و در روز مراسم لیستی از این لحظه‌های مهم در اختیار عکاس خود قرار دهید.

آرامش خود را در روز عروسی حفظ کنید و تا پایان شب از آن لذت ببرید
روز عروسی شما باید از بهترین روزهای حیات شما باشد! زوج‌هایی که می‌توانند این استرس و اضطراب را کنار بگذارند و از روز خود و بودن در کنار عزیزانشان لذت ببرند ، عکسهای زیباتر و بهتری هم خواهند داشت.

ویژگیهای آتلیه عروس اصفهان

آتلیه عروس داماد آدینه اصفهان  یکی از مجهزترین آتلیه هایی است که در حال حاضر در اصفهان مشغول فعالیت است این آتلیه دارای دوطبقه میباشد که یک طبقه آن به صورت وایت روم میباشد.که تصاویر آن در عکسهای زیر نمایان می باشد.آتلیه عروس وایت روم آدینه در حال حاضر یکی از مجهزترین آتلیه های عروس اصفهان است.